DETAYLARıNıZı UNUTTUNUZ MU?

HESAP OLUŞTUR

1987 yılında Çorum’da taahhüt hizmetiyle başladığımız iş hayatına, 2002 yılında elektrik malzemeleri toptan satışı için personel kadromuzda değişiklik yaparak adım attık her geçen gün firmamızı ve kendimizi, yenilikleri takip ederek geliştirdik. Yenilikçi istikrarlı ve güvenilir bir kuruluş olduk.

2018 yılında gelişen teknolojiye ayak uydurmak için ElektrikMerkezim A.Ş kurarak yeni bir döneme adım attık. Geleceğin ticaret tarzı olacak online satış hizmetine başladık. Müşterilerimiz memnun etmek adına çalışarak 2 yılda tam 500.000 müşterimize ürün gönderdik.

2021 yılında elektrik sektörüne daha güçlü yatırım yapmayı amaçlayarak MRZ İnşaat Aydınlatma A.ş kurarak inşaat sektörüne adım attık.

Kurumsal Site Adresimiz : www.elektrikmerkezim.net

Misyon

Merkez Elektrik Olarak sizlere güvenilir, zamanında ve ihtiyaçlarınızın tam karşılığı olan hizmeti sunmayı ilke edinerek “Yükselen çizginizin Güçlü Partneri” olmuştur.

Vizyon

Herkesin ihtiyacı olan elektrik aydınlatma ürünlerinde ürün yelpazemizi büyüterek, Türkiye pazarlarından aldığımız payı istikrarlı biçimde artırmak.

Sayfanın Üstü
Whatsapp